Titles you rated
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0- Taoist MeoteolRated ★ 3.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5