Movies
Ratings
34
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5