Movies
Ratings
196
Us and ThemRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
FlowRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0