Movies
Ratings
241
WhiplashRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5