Titles you rated
OblivionRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5