Series
Ratings
11
Miss KoreaRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5