Movies
Ratings
19
The ThievesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0