Titles you rated
- GokusenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Romantic PrincessRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0