Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
HopeRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0