Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5