Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0