Series
Ratings
155
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
A Small LightRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5