Movies
Ratings
31
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5