Titles you rated
Smile Down the RunwayRated ★ 2.0
Amanchu!Rated ★ 2.0
Deca-DenceRated ★ 2.0
Sonny BoyRated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 2.0
86Rated ★ 3.0
86Rated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0