Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0- Being Human Season 1Rated ★ 1.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- KeroroRated ★ 5.0
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 4.0- BernardRated ★ 4.0
- BernardRated ★ 4.0
- 와라! 편의점Rated ★ 4.0
- 내 친구 우비소년 2Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.0- 정글에서 살아남기Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0- Beyblade: Metal FusionRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Cloud BreadRated ★ 2.5- 도라에몽 20기Rated ★ 5.0