Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 2.0
Star of the UniverseRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.5
Idol RoomRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.0