Titles you rated
All My Love For YouRated ★ 1.5
LoversRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5