Series
Ratings
52
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
School 2021Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5