Titles you rated
BigRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0