Series
Ratings
36
Twelve NightsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.5