Series
Ratings
412
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5