Series
Ratings
21
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0