Series
Ratings
54
PastaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
The K2Rated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5