Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.5