Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5