Titles you rated
GhostRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0