Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0