Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0