Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5- School 2Rated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Into the SunlightRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0