Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.0
King KongRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0