Titles you rated
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0