Movies
Ratings
609
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 3.0
Ella EnchantedRated ★ 2.5
OculusRated ★ 2.5
GantzRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
Dorian GrayRated ★ 2.5
What's Your Number?Rated ★ 2.5
Ghost ShipRated ★ 2.5
InkheartRated ★ 2.5