Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0