Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
LoganRated ★ 5.0