Movies
Ratings
35
ArrivalRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
The AssassinRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
IncendiesRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0