Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0