Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.5- King and QueenRated ★ 1.5
Definitely NeighborsRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0