Movies
Ratings
405
CinderellaRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 1.0
Chicken RunRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0