Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Spicy GirlsRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5