Movies
Ratings
100
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 1.5
CarsRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0