Movies
Ratings
96
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0