Movies
Ratings
174
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
A Quiet DreamRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0