Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
SabotageRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0