Titles you rated
Rainbow SongRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0