Movies
Ratings
100
FlubberRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0