Movies
Ratings
179
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 4.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0