Movies
Ratings
294
Project ARated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.0
UnleashedRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 1.0
The ProtectorRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 1.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0