Movies
Ratings
428
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.0
Enemies In-LawRated ★ 0.5
Mr. GoRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
The Great ActorRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 3.0