Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0