Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0